Stichting Welzijn Bergen start met een cursus weerbaarheid voor 55 plussers
Na de cursus kunt u ervan uitgaan dat u met meer zelfvertrouwen gaat handelen
Gepubliceerd: 12 juli 2019
Deze cursus is voor iedereen vanaf 55 jaar die leergierig is en uitdagingen niet uit de weg gaat. Er is echter geen leeftijdslimiet! Ook al bent u 75 jaar of ouder. Houd er wel rekening mee, dat deze cursus praktijkgericht is en wij naast theorie veel gaan oefenen.
• Bent u ouder dan 55 jaar?
• Voelt u zich weleens angstig op straat of in huis?
• Vindt u het moeilijk, om in sommige situaties van u af te bijten?
• Wilt u zich minder kwetsbaar voelen?
U hoeft niet lenig en fit te zijn om mee te kunnen doen.
Er wordt met iedereen rekening gehouden, ook met mensen die slecht ter been zijn.
Na de cursus kunt u ervan uitgaan, dat u met meer zelfvertrouwen gaat handelen. Ook in vervelende situaties.
Een aantal uitspraken van voormalige cursisten:
“Zo blij dat ik het gedaan heb. Ik dacht dat het theorie zou zijn. Het was even schrikken dat het ook oefenen was. Maar nu denk ik: Oh, wat goed. Je leert niet in paniek te reageren. Maar eerst even stil te staan en dan in actie te komen.”
“Helemaal super. Heel breed, er zijn heel veel dingen behandeld. Niet alleen een mep geven, maar ook de mentale kant. Alles is meegenomen, wat belangrijk is.”
“Ik kwam binnen met dit is een zege. En zo ben ik ook weer weggegaan. Het was een veilige groep dankzij de begeleiding”.
Over de docente: zij is rijks-gediplomeerd docente en is na 20 jaar ervaring gespecialiseerd in de combinatie van mentale, verbale en fysieke weerbaarheid en zelfverdediging voor diverse doelgroepen, vooral meisjes, vrouwen en senioren.
Meer informatie: http://stasterk.nl/
Haar credo is: iedereen kan leren voor zichzelf op te komen en iedereen heeft sterke kanten en kwaliteiten.
Voor meer informatie en aanmelden kunt u bellen met 072-5821450
(Elfrith Schumacher).
Waar: Wijksteunpunt Bergen, Binnenhof 9, 1861 JW Bergen
Wanneer: woensdag 10 september t/m 15 oktober 2019
Tijdstip: 10.00 – 12.00 uur
Kosten: € 120,00 (6 lessen van 2 uur)
Waar: De Schulp, Visweg 45, 1935 EB Egmond Binnen
Wanneer: donderdag 11 september t/m 16 oktober 2019
Tijdstip: 10.00 – 12.00 uur
Kosten: € 120,00 (6 lessen van 2 uur)
Waar: Wijksteunpunt Schoorl, Sanderij 7, 1871 ER Schoorl
Wanneer: zaterdagochtend 14 september t/m 19 oktober 2019
Tijdstip: 10.00 – 12.00 uur
Kosten: € 120,00 (6 lessen van 2 uur)
Zie onze website voor meer activiteiten www.welzijnbergen.nl