Roots Market Egmond aan zee
Waar en wanneer: op de boulevard in Egmond aan Zee op vrijdag 8 juli
Gepubliceerd: 8 juli 2022
De deelnemers worden speciaal geselecteerd om een grote diversiteit aan inspirerende en mooie producten te laten zien die je niet zomaar in de winkel of elders tegenkomt.
Deze keer zijn er onder andere deelnemers met biologische bloembollen, zelf ontworpen kleding, vintage, handgemaakte sieraden, duurzame producten uit kurk, grote Ibiza-kleden uit India, edelstenen, handgemaakte riemen en andere producten uit leer, een antiquariaat met mooie boeken, handgemaakte teddyberen en Mexicaans handwerk. Goed eten is vertegenwoordigd met een speltbakker en een aantal kramen met lekker eten.
Laat je verrassen door een kleurrijke en bijzondere markt met producten die je niet zomaar in de winkels of online kan kopen. De markt begin om 11 uur en eindigt om 17 uur. Een mooie dag voor jong en oud. Lekker naar de markt en dan naar het strand.