Rondje horeca 39: met Merlet de donkere dagen door…
13 oktober: opening Kunst10Daagse expositie
Gepubliceerd: 13 oktober 2023
Het programma omvat onder andere cabaret, jazz, musical of een romantisch vertelconcert. Ook kunnen gasten genieten van unieke culinaire evenementen bij Merlet.
13 oktober: opening Kunst10Daagse expositie
Geniet van een bijzondere avond waarin we de levendige wereld van de kunst vieren en alvast vooruitblikken naar De Bergense Kunst10Daagse.
Charlotte Caspers (kunsthistoricus en presentatrice van o.a. De Kleuren van Caspers) zal vertellen wat kleur met kunst doet. Zij zal het diner larderen met verhalen in kleur in combinatie met kunst en eten.
Verwonder u over de betoverende creaties van gerenommeerde kunstenaars als John Breed, Luuk de Haan, fotografieduo Schilte & Portielje en vintage klassiekers van Kahmann Gallery.
Verwen uw zintuigen met een waanzinnig 5-gangenmenu, zorgvuldig samengesteld door het getalenteerde keukenteam van Restaurant Merlet. Elk gerecht is ontworpen om uw smaakpapillen te kleuren en de prachtige smaak van Nederland te ervaren.
Beleef een onvergetelijke avond vol kunst, cultuur en het rijke aanbod van de Nederlandse keuken en prachtige kunstwerken aan de muur én op uw bord.
Reserveer via https://tinyurl.com/yhjasrfp
10 november: Battle of the Bottles
Sommelier Wouter Barneveld presenteert op vrijdag 10 november een unieke avond waar we op zoek gaan naar de ultieme wijn/wijscombinatie. Wouter heeft twee wijnimporteurs uitgenodigd: Smaragd Wijnen en Wijninkoperij Okhuysen.
Ruben van Smaragd Wijnen en Woudt van Okhuysen zullen bij iedere gang een wijn laten schenken. U mag hierbij bepalen welke wijn de beste match met het gerecht is en zo samen de winnaar van de wine battle bepalen.
U wordt ontvangen met een wine tasting om met beide wijnimporteurs kennis te maken. Vervolgens starten we met het diner en barst de strijd los. De avond wordt afgesloten met koffie of thee met friandises en wordt de winnaar van de wine battle bekend gemaakt.
De prijs voor de geheel verzorgde avond bedraagt 250,00 euro per persoon en is inclusief:
wine tasting, 5-gangendiner, bij iedere gang twee glazen wijn, BRU mineraalwater, afsluitend kopje koffie of thee
Reserveer via https://tinyurl.com/yrpxnwdm
12 november: Botman & Van Vleuten
Op 12 november zal er een optreden plaatsvinden met Botman & Van Vleuten met prachtige liedjes in het Love Letters Theater.
In hun programma ‘Love Letters’ brengen Botman & Van Vleuten een ode aan de liefde.
En liefde gaat ook door de maag. Geniet tijdens het vertelconcert van een 3-gangen seizoensmenu.
Het vertelconcert vangt aan om 19:00 uur. De prijs bedraagt 59,50 euro per persoon.
Reserveer via https://tinyurl.com/2z3uak58
18 november: Inger Speelt: “Het is Tijd”
Op zaterdag 18 november zal er een nostalgisch cabaretprogramma worden vertoond in het Merlet Theater. Inger speelt “Het is Tijd”. De voorstelling bestaat uit sketches, liedjes, verhalen en er is veel interactie met het publiek.
Het optreden is te reserveren met een lunch voorafgaand aan de voorstelling of gezellig diner na afloop.
De prijs van het ticket bedraagt 55,00 euro en is inclusief het 3-gangen seizoensmenu.
Reserveer hier voor het lunchprogramma:https://tinyurl.com/2b7nk28h
Reserveer hier voor het dinerprogramma: https://tinyurl.com/2x3fkbkj
19 november: Jazz Middag met Take Four
Op zondag 19 november zal muzikaal kwartet Take Four een swingende middag verzorgen. Geniet vanaf 16:00 uur van een gezellig optreden in de lounge van Merlet. Geniet tussendoor van een heerlijk drankje en hapje van onze borrelkaart. Op 19 november is de entree gratis.
Reserveer nu: https://tinyurl.com/2bc67pzk
25 november – Sanne Mallant Musicaldiner
Op zaterdag 25 november zullen Sanne Mallant en Arthur Postma een heerlijke avond verzorgen met songbook, jazz en Nederlandstalige liedjes. Geniet van ontroerende liedjes en prachtig zang en pianospel van deze ervaren artiesten.
Geniet van een fantastisch optreden, afgewisseld met een waanzinnig seizoensmenu van Grand Café Bourgogne.
Reserveer nu: https://tinyurl.com/5b465v8x:
26 november – Zand & Klei streekmenu: samenwerking met Restaurant RuiG Editie 3
U zult er niet dagelijks bij stilstaan, maar wist u dat onze regio een ontzettend groot en rijk aanbod heeft van streekproducten van de beste kwaliteit?
Mattijs Kaptein van Grand Café Bourgogne en Bernd Gerats van Restaurant RuiG werken al jarenlang met de beste producten uit de regio en bieden een unieke kans u te laten proeven van het allerbeste van de kleigrond, zandgrond, uit de lokale wateren en uit de Noordzee.
De twee topchefs zijn ontzettend trots op onze streekproducten en organiseren tweemaal een prachtig menu. Mattijs Kaptein van Grand Café Bourgogne in Schoorl en Bernd Gerats van Restaurant RuiG uit Tuitjenhorn hebben een uniek menu samengesteld om u te laten ervaren wat dit rijke seizoen en onze prachtige regio te bieden heeft.
Bernd Gerats van RuiG zal op zondagmiddag 26 november in de keuken van Grand Café Bourgogne staan. Hier verzorgen we het Zand- & Kleimenu als lunch.
De prijs van het 6-gangen streekmenu bedraagt slechts 75,00 euro per persoon (exclusief dranken).
Reserveer hier direct voor 26 november bij Grand Café Bourgogne in Schoorl: https://tinyurl.com/4hu8tpca
H.S