Regenboogvlag Merelhofje ontvreemd

Maar... middenstanders springen bij...

Regenboogvlag Merelhofje ontvreemd

Zo’n twee jaar lang heeft er aan de vlaggenmast van het idyllische Merelhof een regenboogwimpel gewapperd, een gezamenlijk initiatief van de bewoners.
Walter: “We genoten ervan totdat we op zondag 8 januari ontdekten dat de vlag verdwenen was; het slotje aan de mast bleek opengebroken en de wimpel en het touw waren verdwenen. Een slecht begin van het nieuwe jaar.”

De beheerder van het hofje, woningcoöperatie Kennemer Wonen, heeft toegezegd de mast te zullen herstellen, opdat de Nederlandse vlag of de Nederlandse wimpel weer kunnen worden gehesen. Ikzelf ben de plaatselijke middenstand afgelopen voor een bijdrage in de aanschaf van een nieuwe vlag. Gul werd er gedoneerd! (Met dank aan: Visspecialist Heusy, Accolade, Coffee Store, Hema, Pastoor Optiek, Huis met de Pilaren, Bakkerij Roos, Vergeet-mij-niet.)

Een groet van Walter,
bewoner Merelhof