Petrus en Pauluskerk dagelijks geopend voor bezoek
Laten wij bidden voor vrede en gerechtigheid in de Oekraïne...
Gepubliceerd: 11 maart 2022
Nu de oorlog in Oekraïne steeds heviger wordt, willen we als kerk graag de gelegenheid bieden aan mensen om stilte te vinden, een lichtje aan te steken in de kerk. De Petrus en Pauluskerk, Dorpsstraat 20 in Bergen, is daarom dagelijks geopend voor bezoek van 10.00 t/m 17.00 uur. U kunt ook een berichtje of gebed achterlaten in het gastenboek. U bent allen van harte welkom.
Onze Mariakapel is tevens dagelijks geopend van 9.00 t/m 17.00 uur om een lichtje te branden, even tot rust te komen en te bidden tot Maria. De Mariakapel vindt u aan de linkerzijde van onze kerk, de kapel is ook toegankelijk voor minder validen.
Laten wij bidden voor vrede en gerechtigheid in de Oekraïne: dat partijen de weg van dialoog en onderhandelingen kiezen in plaats van oorlog en geweld, dat mensenrechten steeds gerespecteerd worden, burgers beschermd worden en slachtoffers worden opgevangen, dat met de stuwkracht van de heilige Geest onvermoeibaar gewerkt wordt aan verzoening en samenwerking in Europa.