Nieuwe tentoonstelling KCB: ONTMOETINGEN
Opening zondag 6 november 15:00 door burgemeester Lars Voskuil
Gepubliceerd: 28 oktober 2022
Ook dit jaar organiseert de stichting Grafein weer overal de landelijke grafiektriënnale. Grafein is een stichting die initieert, faciliteert en participeert in nationale en internationale grafiekprojecten van hoog niveau. Thema dit keer: ONTMOETINGEN.
En ook nu weer doet KunstenaarsCentrumBergen mee met een spannende en gevarieerde tentoonstelling, samengesteld door de Grafiekgroep Bergen.
De negen leden van de groep – allen ook lid van het KCB – hebben in het kader van deze triënnale een tentoonstelling vol ontmoetingen samengesteld. Met werk waarin alle belangrijke grafische technieken zijn vertegenwoordigd.
Deelnemende kunstenaars: Elsbeth Cochius, Gea Karhof, Hans Kleinsman, Madeleine Leddy, Piet Lont, Nan Mulder, Jadranka Njegovan, José van Tubergen, Eric van der Wal.
De tentoonstelling is te zien in de KCB-expositieruimte in Kranenburgh, Culturele Buitenplaats in Bergen en loopt tot 1 januari 2023. Opening zondag 6 november 15:00 door Lars Voskuil, burgemeester van Bergen.
Afbeelding: Elsbeth Cochius-Schotland -monoprint
Klik op de foto voor een uitvergroting.