Nieuwe expositie in Art Gallery Tha Banque, Plein 29 Bergen
Ook maandag tweede paasdag geopend van 11:00 tot 17:00 uur! Meer dan 30 kunstenaars op 3 verdiepingen...
Gepubliceerd: 7 april 2023
Er is weer een nieuwe expositie in Art Gallery Tha Banque, Plein 29 Bergen, nu geënt op de aarde met al haar eigen aardig heden, genaamd ‘Cycle Re-a’ ofwel Earthly delights. De grond, het zand, de klei en de magma en alle communicatie die wij voeten op de grond wezentjes niet zien, namelijk de interactie van de wortels en de bomen en planten.
Ook de mineralen, zijnde goud, zilver, edelstenen worden vertegenwoordigd in deze nieuwe expositie. Sculpturen van ijzer en marmer, prachtige juwelen, van klei gemaakte keramiek, lemen reliëfs, grondige installaties en bijzondere schilderijen en pastels vormen een onderdeel van dit geheel.
Liesbet Tol, Erik Tierolf, Jolanda Gerrmann, Pauline Bakker, Made in Mokum, Femke Woltering, Lia Laimbock, Ripolles, Sjer Jacobs, Ping An Brouwers, Victor de Boo- Jazz, Tamara Tantico, Peter Smit, Herman Coppus, Louis Swagerman, Maarten, Raffaele Nigita,Inge Bruyn, Erik Meijer, Ell Geeh, Carla Herman, Dick Visser, de hofgalerie diversen en Xerxa.
Art Galley Tha Banque, Plein 29 Bergen
Open tweede paasdag, en verder vrijdag 13.00-17.00, zaterdag 11.00-17.30, zondag 13.00-17.30
of volgens afspraak: Xerxa 0651292648.
Opening zaterdag 15 april van 16.00-18.00 uur
www.xerxa.nl/thabanque/
Klik op één van de afbeeldingen voor een vergroting.