Eindelijk weer klassieke muziek in de Ruïnekerk…
Dit weekend drie concerten
Gepubliceerd: 5 augustus 2022
Dat corona heeft huisgehouden in cultuu minnend Nederland is geen nieuws. Het goede nieuws is, dat alles weer een beetje bij het oude is aanbeland. Zo ook de jaarlijkse concerten van de International Holland Music Sessions.
Vanaf augustus is het gedurende drie weken vele dagen raak. Vrijdag 5 augustus treedt het geheel Nederlandse “Oosterdok Strijktrio” op, met op altviool de Bergense Liselotte Blomaard. Naast Liselotte speelt Renate Apperloo op cello en violist Ernst Jan Vos maakt het trio compleet. Het trio staat gerant voor een contrastrijk programma met muziek van Mozart, Schubert en Weinberg.
Behalve deze vrijdag is er op zaterdag 6 augustus om 11.00 uur een familieconcert van de pianiste Alexa Stier. Zij speelt werk van Schumann. Bovendien kunt u ’s avonds nogmaals genieten. Nu is het de beurt aan Sander Sittig (piano) en Jean Rochefort (viool) en pianiste Xuechun Shao, met werk van onder andere Chopin.
Wilt u informatie over alle IHMS concerten? Ga dan naar de website voor de brochure 2022.
Het Oosterdok trio: vrijdag 5 augustus 20.30 uur
Familieconcert: zaterdag 6 augustus 11.00 uur
Avondconcert: zaterdag 6 augustus 20.30 uur
Kaarten zijn uitsluitend te bestellen via IHMS.
Ga voor meer informatie en kaartverkoop naar: www.ihms.nl/concerten