Duindorp Schoorl onderzoekt vanuit het Sportakkoord de beweegbehoefte
Invullen van de enquête kan tot 9 mei en duurt ongeveer 10 minuten
Gepubliceerd: 2 april 2021
Vanuit het Sportakkoord zijn er mogelijkheden om te onderzoeken of er binnen Schoorl behoefte is aan beweegplekken. Vanuit een rijkssubsidie van € 20.000 per jaar voor de jaren 2020, 2021 en 2022 wordt er uitvoering gegeven aan diverse initiatieven. Een van deze initiatieven is een enquête naar de sport- en beweegmogelijkheden in Duindorp Schoorl. De rijkssubsidie kan daarna ingezet worden voor de realisatie van de gewenste sport- en beweegmogelijkheid.
Met een enquête die elke inwoner van Duindorp Schoorl* kan invullen, wordt geïnventariseerd wat de wensen zijn van verschillende doelgroepen.
Je kunt jouw ideeën, wensen en behoeften laten weten door een anonieme vragenlijst in te vullen via deze link. En via de website: https://www.sportenbewegeninbergen.nl/sport-in-duindorp-schoorl. De resultaten nemen we mee in de verdere ontwikkeling van eventuele beweegplekken in Duindorp Schoorl. Het is belangrijk dat informatie ontvangen wordt van alle leeftijdsgroepen. Jongeren tussen 4 en 18 jaar worden via school benaderd.
Invullen van de enquête kan tot 9 mei en duurt ongeveer 10 minuten. Vragen? Neem dan contact op met Elles, [email protected] / 06-29319401.
*Duindorp Schoorl betreft de wijken: Bregtdorp, Schoorldam, Aagtdorp, Catrijp, Groet, Hargen, Camperduin, Schoorl-Oost en de wijk Schoorl Centrum.