Bergens Harmonie laat de muziek weer klinken!
Waar en wanneer: de Ruïnekerk op zondag 27 maart
Gepubliceerd: 25 maart 2022
Na een stilte van bijna twee jaar mag dan eindelijk de muziek weer klinken.
Vereerd zijn wij dat Bergens Harmonie weer gast mag zijn in de monumentale Ruïnekerk van de Heerlijkheid Bergen.
In de ‘stilte jaren’ is er echter hard gewerkt en hebben wij als orkest, met diverse tussenpozen, toch kunnen repeteren. Soms met een deel van ons orkest op een middag, of op de locatie PCC waar de inmiddels 1,5 meter afstand goed gehandhaafd kon worden.
Ook waren het jaren van tegenslag.
Tot tweemaal aan toe kon de, inmiddels bekende, Kerst Zing In niet doorgaan en waren wij erg afwezig in ons gezellige dorp en bleven de zeer gewaardeerde optredens in de Bergense tehuizen van onze gemeente stil.
Maar nu zijn we terug en laten u genieten van onze harmonieuze klanken tijdens een MATINEE, als aftrap voor de vele optredens die gaan komen tijdens ons jubileumjaar.
Datum concert: 27 maart 2022
Locatie concert: Ruïnekerk te Bergen
Kerk open: vanaf 14.15 uur